Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Urząd Gminy Radzionków ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Radzionków ma swój statek”

 

Statek m/s Radzionków

Kolekcja (zbiór/zespół): Urząd Gminy Radzionków , Słowa kluczowe: statek, 1972, Polskie Linie Oceaniczne, drobnicowiec, Radzionków

Nazwa dokumentu: Statek m/s Radzionków
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Urząd Gminy Radzionków
Teczka (jednostki archiwalna): Radzionków ma swój statek
Numer ID: CATL 57 C / 1.6.1
Sygnatura: brak
Autor: Florian Tobor
Data wytworzenia: 1972-07-15
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Urząd Miasta Radzionków
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: statek, 1972, Polskie Linie Oceaniczne, drobnicowiec, Radzionków
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Radzionków ma swój statek"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.